Taigi statymas toks, jog po pirmo kėlinio Realas pirmaus jau 2 goalais. Didelės analizės čia nepridarysi, statymas labiau į smagų tapetą, bet pasidėjau atskirai, kažkodėl tikiuosi lengvos Realo pergalės su nemažai įvarčių. Nežaidžia Benzema, ir vis dar traumoj Ronaldo, bet yra kam dėt į vartus ir be jų, Osasuna gynyba ir taip ganėtinai kiaura, mažiau nei prieš mėnesį prasileido 5-1 prieš Rayo Vallecano, nors komanda lošė pilna sudėtim ir jokių nesusipratimų nebuvo.
- Balsų: 2
Komentarai (0)