Na sveiki. Manau daugelis laukė šio revanšo. Susitinka du puikus kovotojai Nate Diaz (JAV) ir Conor McGregor ( Airija ). Na pirmąją dvikova, kaip jau daugelis žinote, laimėjo Amerikietis kaklo smaugimu. Daugelis sakė, jog Nate laimėjo per klaidą, jog jam pasisekė, na buvo visokiausiu kalbų.. Na žinoma, aš taip pat manyčiau, jog Diazui tiesiog pasisekė sugriebti Airi, ir tiesiog padarė ką privalėjo šioje situacijoje. McGregor manau nekartos tos pačios klaidos, ir spaus priešininką nuo pirmojo roundo minučių.
Pagal statistiką, Conor taip pat yra daug pranašesnis už Diaz. Taip pat Conoras yra laimėjas 19 kovų ir tik 3 iš jų pralaimėjo. Kur tuo tarpų Diaz iš 19 kovų 10 pralaimėjo. Ir dar įdomu tai, jog Airis daugeli savo kovų laimi knockoutais.
Na šiai dienai McGregor yra tiesiog pajėgesnis už pastarąjį priešininką. Ir matau čia tik jo pergalę, jei varžybos nebus iš anksto susitartos, bet manau to tikrai nebus.
Laukiam dvikovos, ir gražios kovos. Ir telaimi McGregor. 😁😄
- Balsų: 12
Ir Diez toks nepatenkintas kad eis ant 3 kovos 😄
Laikas kada prasidės jų dvikova : 07:00 ( Bent jau taip rašo oficialiai )