Gerai šiame turnyre žaidžia kanadietis. Laiko savo padavimą puikiai, sunku jį nubreikint. Taip pat patobulino savo žaidimą prie galinės ir tai ryškiai matosi. Murray'us jau antrą savaitę žaidžia be jokio poilsio po Rio, manau tas turi tikrai atsiliepti. Manau šiai dienai kanadietis tikrai pajėgus nukabinti bent vieną set'ą. Aišku, anglas yra vienas geriausių gynyboje dirbančių tenisininkų, jei ne geriausias. Bet nemanau, kad ilgai ištemps tokį intensyvų grafiką, set'ą tikrai turėtų Rao paimt.
- Balsų: 8
Komentarai (0)