Sv.penktad prasideda prancuzijos futbolo cempionatas,ta diena ivyks dvi rungtynes bastios klubas priims praejusius ryskia persvara pries kitas komandas laimejusius cempionus is sostines paris s. g. komanda,apie paryziu daug nesikartosiu,jie mano manymu dar daugiau sustiprejo,palyginus su praeitu sezonu irodydami priessezoninese rungtynese,,isigijo puiku ispanu specialista su dideliom ambicijom,kuris jau 3 kart is eiles laimejo uefa taure su sevilios klubu,tik zymiai mazesniu biudzetu nei naujasis klubas,bastia mano manymu dar pasilpnejo,tai rodo beveik neaktyvus transferai,nieko idomaus neisigijo,tik keleta zaideju pardave,tarp ju ir ataku lyderius brandao ir fofana,nelinkiu nieko blogo siai komandai,kuri dazniausia neblogai losdavo namuose,bet manau si sezona tures kovoti del islikimo ribos,dar ta parodo ir ju draugiskos varzybos is kuriu pralose gana silpniems varzovams ir manau namu sienos losiant pirmas atidarymo varzybas su tokia komanda kaip paris s.g. nepades tad renkuos paryziaus pergale daugiau nei vienu ivarciu.sekmes statantiems.
- Balsų: 18
Komentarai (0)