Sveiki, šiandien judam su Stumbru.Utenis pastaruoju metu atrodo gerai atakoje, bet gynyba.. Jezus marija. Eina kiaurai visi kas nori. Atrodo rimti žaidėjai, bet mala visišką š*.. Dar kai Jeriomenka išvarė į Norge, tai išvis tarpai dar gynejų ir saugų bus kosminiai ir užmetinės kas norės. Paskutines sužaidė su Trakais Utenis. Pirmavo 3-1, bet paleido 3-4. Kosmosas. O gal fixas. Ką padarysi. Puolime yra žmonių visai gerai judančių ir mušančių iš pusprogių, bet gynyboj per dideles skyles. Net ir žaidimas 5 gynėjais nelabai padeda. Utenio pergalę įžvelgčiau tik jei muštu labai daug. Nes praleis jie. Ir praleis nemažai, jei rodys tokią gynybą.
Kalbant apie Stumbrą, tai man labai patinką naujieji investuotojai ir jų filosofija. Nors ir pakeitė per šį sezoną n žaidėjų, bet atrodo, kad daugiau sudetis nesikeis. Kiekvienoj pozicijoj yra po 2-3 žmones lygiaverčius. Šituo nedaugkas Lietuvoj gali pasigirti. Paskutinese dvejuose varžybose pralaimėta apmaudžiai 3:2 Suduvai ir 2:1 Kauno Žalgiriui. Vartininkas abu kartus apturėjo tragiškas rungtynes. Tai galbūt šansas jaunajam Ignui Driomovui. Treniruotėse Stumbras atrodo gerai ir viskas vyksta aplamai labai profesionaliai. Žodžiu, abi komandos duobelėse, bet manau kad Stumbras iślips iš jos su 3 taškais šiandien. Tiesiog susitinka Profesionalai prieš Megėjus/Semi-pro. Stumbro komandoje žymiai daugiau meistriškumo ir kofe tikrai matau vertę. Sekmės kas kartu.
- Balsų: 22
Komentarai (6)