Susitinka ispanijos lyderiai..taciau mano nuomone cia Barselona turi susidoroti ir nepasigaileti Valencijos ...po pralaimejimo eurolygoje ir iskritimo is ten barsa visas jegas mete i acb lyga,kur iskart emesi darbo namuose sudauze laboral +21tsk,ir isvykoj +22 bilbao..Valencija tuo tarpu isvykoj gavo skaudzia pamoka nuo murcios...tad man snd cia geriasias statymas uz Barcelona,bet einu su 2,5tasku fora kad laimes +3 ir daugiau...sekmes manau laimes apie 10-12tsk 😉
- Balsų: 52
Komentarai (2)