Sveiki,ziurinejau cia truputeli lazybu pasiula ir uzkliuvo nepagristai didelis kfas uz PK-35 vanta komanda. Si sezona sveciai zaidzia apgailetinai,per ketverias rungtynes imuse vos viena ivarti ir prasileido net 8. Komandoje matomai truksta motyvacijos,tuo tarpu namai taipogi neblizga kolkas,taciau irode kad ivarcius musti moka,imuse tris ivarcius Rovaniemi ekipai,taciau sugebejo prasileisti keturis to pasekoje pralaimejo. SJK lengvas kasnelis ir lengvi trys taskai. Nesuprantu ka bukai galvoja duodami tokias linijas. sekmes
- Balsų: 10
Komentarai (3)