Paskaiciau kolegos aprasyma kad namai geresne komanda tai irgi nusprendziau parasyti prognoze kad bus 3 ivarciai su visai normaliu kofu 😁 Is tikro jo namai smaginasi paskutinius 3 turus paimti 9 taskai ( nukaltas malmo 2-1 orebro 3-1 ir 1-0 laimeta pries dugna Hacken ) ....Kalmar gal ir nekaip atrodo bet veikia pas juos ir puolimas ir gynyba skyleta : paskutiniai rezultatai 1-4 .3-2, 1-1 , 2-3 ... taip kad siandien jei ir suzais 2-1 i viena ar kita puse tai pinigus atgausim o siaip pilnai imanomas variantas kad gali testis rezultatyvus futbolas su 3-2 rezultatu ir toliau....
- Balsų: 4
Komentarai (1)