Sveiki, cia daug nesiplesiu. CL ketvirtfinalis ir tikiu, kad Bayernas parodys savo tikra veida. Rungtynes su Juve buvo geras saltas dusas, bet gal tai tik i nauda. Cempionu lygoj namuose varzovus sluoja 4 ar 5 ivarciais daznai, tad tikiu, kad ir siandien gali buti kazkas panasaus. Benfica tikrai nera ginybine komanda, o ju isvyku pergaliu serija manau nereiktu sureiksminti, nes tiesiog varzovai buvo 2-3 galvoj silpnesni. Sekmes.
- Balsų: 24
Komentarai (1)