Ziurejau ilgai ir galvojau kas cia gali nutikti ...na bet nematau cia to fukso laimint bent seta pries Nishikori 😁 siaip visada man nepatiko prancuzo juoduko zaidimas,neblogai jis atrodo siuo metu bet jo pergales pries ganetinai silpnus varzovus,o japono pask pralaimejimai pries nadali ir murreju ..sekmes
- Balsų: 22
Komentarai (9)