Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/02/29 20:18 Pistoia (Handicap +6,5) @-130 8/10
 

Labai svarbios varzybos abiem komandom. Tiek Pistoia, tiek Cantu nori gerinti savo padeti turnyrineje lenteleje, visi tarpusavio macai atkaklus, taskas i taska. Nemanau, kad siandien kazkuri komanda labai dominuos, todel sveciu handicap +6.5 ziurisi gana gerai. Sekmes!

  • Balsų: 8
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

evelinute08

Padėkų: 3

Sekėjų: 3

  • Unitai 0.14
  • ROI 0.05%
  • W% 54.29%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 35
  • Unitų atspėta: 268.14
  • W-L-T : 19-16-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.66
  • Unitų spėta: 268.00
  • Vid. koeficientas: -109
 

Unitų pokytis

201482-4-102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Kogero taip😁
  • Padiskutavom ir supratom, kad abu ne kokie analitikai man atrodo 😄
  • Whatever,pilstymas is tuscio i kiaura😁
  • Man labiausiai uzkliuvo tavo 10/10 ir H2H. Sitie du dalykai nesuejo paprasciausiai 😁
  • evelinute08 Galima isanalizuoti tavo komentara lygiai taip pat kaip mano aprasa 😉 visi cia esantys zmones ir net patys didziausi ekspertai raso "Mano manymu" ir pan, nes kiekvienas zmogus pasirinkdamas ivyki kazka mano kitaip nei kitas. Kaip siuo atveju as remiausi statistika H2H, pagal tave turejau israst dvirati ar kaip? Kiekviena diena nebus taip kad susitraumuos zaidejai, nebus ismokamos algos ir bus lengviau speti ivyki, bet kaip parode Bisons net ir tokie faktai nieko verti. Kiekvienas pasirinka savo ivykius, pareiskia savo nuomone ir pasiremdamas esama statistika bando atspeti rungtyniu baigti. Paskaicius visu komentarus galima ta pati sablona visiems parasyti ka tu man parasei ir tada uzdaryti sita puslapi 😉 jei nepatinka statymas apeik ji ir ieskok sau tinkamo, bet apie analize rasyt tokias pievas truputi juokinga, atsiversk savo keverzones ir pritaikyt puikiai galesi mano ivykio analize sau 😁
    Tai kam tu man rasineji apie mano analizes,jeigu pats ta pati darai?😄
  • Zabielo H2H argumentas, atsimerk. Nesurasiau visu tarpusavio rezultatu, juk galima flashscore atsidaryti ir paziureti 😉 esme manau aiski kad remiausi komandu tarpusavio varzybu statistika si sezona. Gal mazoka bet tai patrauke mano aki, paziuresim kaip jus savo tolimesnes prognozes parasysit, manau bus galima irgi analize gera nuliet 😁)
  • Galima isanalizuoti tavo komentara lygiai taip pat kaip mano aprasa 😉 visi cia esantys zmones ir net patys didziausi ekspertai raso "Mano manymu" ir pan, nes kiekvienas zmogus pasirinkdamas ivyki kazka mano kitaip nei kitas. Kaip siuo atveju as remiausi statistika H2H, pagal tave turejau israst dvirati ar kaip? Kiekviena diena nebus taip kad susitraumuos zaidejai, nebus ismokamos algos ir bus lengviau speti ivyki, bet kaip parode Bisons net ir tokie faktai nieko verti. Kiekvienas pasirinka savo ivykius, pareiskia savo nuomone ir pasiremdamas esama statistika bando atspeti rungtyniu baigti. Paskaicius visu komentarus galima ta pati sablona visiems parasyti ka tu man parasei ir tada uzdaryti sita puslapi 😉 jei nepatinka statymas apeik ji ir ieskok sau tinkamo, bet apie analize rasyt tokias pievas truputi juokinga, atsiversk savo keverzones ir pritaikyt puikiai galesi mano ivykio analize sau 😁
  • Tiesa, as gal ir esu neismanelis, bet analize nuline 😁 isanalizuosiu tavo analize. labai svarbios varzybos abiem komandom - anksciau budavo nesvarbios, svarbios bet tikrai ne "LABAI SVARBIOS". Tiek Pistoia, tiek Cantu nori gerinti savo padeti turnyrineje lenteleje - visos komandos visais laikais nori gerinti savo pozicija - LOGISKA. Tarpusavio matchai atkaklus - na taip cia ne futbolas 3-0 5-0 nera, po 2 taskelius metom..ir galiausiai argumentas lieka - "NEMANAU, kad siandien kazkuri komanda labai dominuos todel del niekam nezinomu priezasciu renkuosi sveciu handicap." - ka as visu tuo noriu pasakyti? nesakau, kad tu blogas ar kazkas dar, sakau, kad analize yra nuline ir man visiskai nepadejo apsispresti, o juk tam ir skirtas sis puslapis, kad padetu apsispresti? sekmes betkuriuo atveju, panasu, kad geriau besiziurintis sveciu handicapas kolkas verziasi i prieki! 😁
  • Tai kur argumentai?😁)
  • Tai imk -10 tada tos komandos neismaneli 😁
  • Klausimas: o jeigu as manau, kad viena is komandu labai dominuos? Tai kuri handicapa rinktis? 😁 😁 😁