Sveiki.Na ilgai nerasiau jau prognozes,cia galvoju gal siandiena reikia vel pabandyti.Mano pasirinkimas ower 2.5.Kaip zinome abi komandos dabar yra tikrai neblogoje formoje,Napolis isviso visa sezona yra Owerine komanda ,o paskutines 3 varzybos baigesei underiu,taigi cia mazytis pliusas kodel turetu eiti,kitas dalykas ,Napoli EL taupe zaidejus,praktiskai zaide visa antra sudetis,ko pasekoje pralose pries Submarinus 1-0,taigi reiskes visas demesis suteiktas i siandienos varzybas.Taip pat Juve 5dieni isbarste taskus pries Bologna,bet tai suprantama nes ju laukia Munchenas rytoj,tai dar vienas motivacinis pliusas Napoli nes pasiekiant pergale bus aplenkta Juve ir pakilta i 1 vieta.Na ka apie Milana? Jie jau pradejo rodyti gera zaidima,Bacca neina be ivarcio is aikstes,pasiektos tikrai solidzios pergales pries gerus klubus,Intero derbi numustas 3-0 Interas ir kt.Na tik su Udine namie suklupota 1-1.Milanas tikrai dar turi sansus sugryzti i Europos lyga kita sezona,o dar ir i CL gal.h2h irgi siu komandu mum palankios.Manau bus tikrai cia siandiena ivarciu,jei speciau tai baigsis 2-1 Napolio pergale.
- Balsų: 6
Komentarai (13)