Nu ka sveiki pilieciai.Ojezau biski buvau su Gintuku ir sporto komitetu uzpyles savaite laiko,dar savaite laiko blaiviausi,bet per ta savaite nepraleidom CL ir lengvai pasiemem pinigus is Paryziaus ir Romos matchu.Taigi bandom gryzt i pergaliu serija.Nu cia desiu uz savo pacia nemegstamiausia komanda,tai yra luzerpolis(kitaip zinoma kaip raudonuju lavonu komanda).Na o siaip is rimto ,tai cia Klopas zaidima labai pakeite Poolio,jie tikrai gerai atrodo,komandos sudetis yra gera,kofas viliojantis,tikrai stengsis bent iridenti ivarti isvykoje.Augsburgas tai tragiskai atrodo kolkas po Kaledu pertraukos.Cia matau tik Poolio pergale su Sturidgo ivarciu( O gal issaus ir Benteke).Tik gazdina vienas dalykas,kofu kritimas,ispradziu buvo 2.40 o dabar jau numuso iki 1.95. tai gali muti masofke.Bet jamam pinigus ir nepanikuojam.Taip pat dar manau Borusia dortmund ims su -1.Bet nera laiko jau parasyti tai prognozei.
- Balsų: 12
Komentarai (3)