Nei viena komanda niekada nebando laimet dideliu skirtuma buna pergales daznai tik per viena metima juolab kad siais metais all star vyksta toronte sioks toks namu faktorius bei zymiai sustiprejus rytu konferencija nebera tos dideles duobes kaip ankstesniais sezonais niekad nera pasikesinimu triuskint tiek vienos tiek kitos komandoss manau ir sie metai nebus isimtis ir turetu tilpt i sita fora
- Balsų: 2
Komentarai (0)