Nu cia bandom sokti vel i Seria A futbola,cia esant ower 2 grazinami pinigai.Manau abi komandos tikrai moka ir sugeba prasileisti ivarcius,tai matoma pagal ju paskutines varzybas.Udinese namie turetu bandyti tikrai pasiimti pergale,taip pat zinant ju puolima nenustebciau kad A Di Natale imustu ivarti.Cia gali ir i viena puse ir i kita baigtis 3-0.Lazio tikrai gera kompliaktacija turi siais metais,kelia visiem pavoju ,bet taip pat yra labai nestabilus.Manau cia isvysime daug ivarciu.
- Balsų: 2
Komentarai (4)