Sveiki.Nu vakar neblogai suejo Eurolyga,snd vel bandom.Nu nzn ka ten besiulti is zalgirio jau visi prirase pilna,tai sakau reikia cia pabandyti.Mano manymu cia komandos yra visiskai apyligios,gal net Efes solidziau zaidzia,o vant Unicaja bent man labai nestabili komanda,ir suzaidzia labai neprognozuotai,manau cia ju vienas pliusas yra tik namu sienos,net ir Kuze nepades.CIa dar galima bandyti efes ower 74.5.bet sitas gal saugesnis manyciau.Tai ka sekmes
- Balsų: 14
Komentarai (1)