Ziurejau paskutini dortmundo maca ir galiu pasakyti nieko gero neparode jie pies graikus...eintracht irgi manau neprastesne komandele,ir ja cia sumusti trim ivarciais bus sunkoka...tad 2.5ivarcio pliusine cia atrodo labai saugiai su gan geru kofu..sekmes
- Balsų: 20
Komentarai (0)