Komandos jau zaide ir jeigu ne ot butu underis ejas graziai,siandien irgi nenuvertinu kad gali but ir ot,nes turkai isvykose yra lavonai man kaip ir italaj visur,paties turkai megsta underinis isvykose,o ir italaj nera tokia overine komanda sitam sezone,preaitam sezone sassari buvo stipresni puolime.Dabar viskas eina link under man.
Papildyta:
Jeigu kam idomu dar Sassari pliusine paimta😁
- Balsų: 28
Komentarai (0)