Na jau kosmonautai tiki pergale ir cia,Su cedevita ejau 2 kart ir dekoju uz pelna,dabar jau baigesi ta diena kaip eit su cedevita,kofai pasikeite i gera puse,tikejausi to,jauciu labai sugasdino patrico trauma,cedevita nera stipri po kasio,o pas oly yra ir taip kam lost,na nera ko cia ir rasyt,oly stipresne komanda,ir visi value tik pas oly.Sekmes
- Balsų: 50
Komentarai (3)