Nelabai yra kada aprasyti pilnai visko,trumpai Cilic ispudinga forma paskutiniu metu,paimti uztikrintai macai. Gabashvili pats vakar ant live emiau ir vienu metu labai pasigailejau,taciau stebuklingai praejo... Todel pagal sita maca ir renkuosi Cilic pergale,nes Gabashvili tikrai nedemonstruoja gero zaidimo.tiek labai trumpai ir neaiskiai nes nera laiko siuo metu... nepykit.
- Balsų: 12
Komentarai (0)