Sveiki.nu ka bandom siandien statymeli is lkl.. susitinka siauliai 4 varzybos visos pralostos prie dzukus 1-4 bet paziurejus su kuom zaide siauliai zalgiris juventus vytautas nu te bunie buvo blogos dienos uztai pralaimejo bet pralaimejimas neveziu nu cia nera ka daugiau sakyt..dar dzukai..sunesioti zalgirio to nesureiksmini pralosta lietuvos rytu 69-81 gerai sukovota su neptunu 62-67 ir iveiktas lietkabelis 64-63 kuris mano nuomone turi nebloga sudeti ka vakar irode sunesiodami pieno zvaigzdes..dzukai turi marcus monree kuris tikrai neblogai juda po krepsiu..ir aplamai stebejau siauliau zaidima pries nevezi isbarste didele tasku persvara ka rodo kad ju zaidimas taikrai nera stabilus,,visai kita dzukai maciau kaip zaide su lietkabeliu ir neptunu tikrai atrode gerai...asmeniskai as bandau dzuku pergale su 4.00 kofu kas tikrai yra value dedu ne dauk 60 svariuku...ir imam dzuku pliusine 7,5 su 1,85 kof kur neabejoju kad tikrai sueis dedam 240 svariuku ziurim ka turim visai neblogai 😁 sekmes jeigu ka itikinau😡
- Balsų: 44
Komentarai (4)