Po ilgesnes pertraukos nutariau parasyti. Snd Europos cempionato atranka,kur susitinka Georgia - Gibraltar. Abi komandos turnyrines lenteles apacioje,tad jokiu prosvaisciu patekti i cempionata. Liko tik formaliai suzaisti rungtynes ir tiek.Gibraltar sveciuose praleido 25 ivarcius,o imuse 2. Skotams ir lenkams. Georgia namuose imuse 2,o praleido 8.
Pirmos rungtynes tarp siu komandu baigesi 3:0 Georgia naudai.
Snd manau,kad komandos zais be didesnes itampos ir tikiuosi ivarciu is abieju komandu.Tad renkuosi Gibraltal daugiau 0,5 ivarcio. Koeficientas vertas rizikos bent nedidelei sumai.
- Balsų: 16
Komentarai (0)