Šiauliai šį sezoną pradėjo dviem pralaimėjimais... 14 taškų gavo nuo Žalgirio ir 2 taškais pralošė Juventus. Tuo tarpu Vytautas sudaužė Lietkabelį, kuris reikia pripažinti neblizga ir 12 taškų pralošė tam pačiam Žalgiriui.... reikia pripažinti, kad ant popieriaus Šiauliai tikrai neatrodo silpnesni... tikiuosi čia atkaklios kovos ir manau, kad jei šiauliai ir praloš, tai negaus gaugiau kaip 4 taškais.
Sėkmės kas su manimi....
- Balsų: 6
Komentarai (0)