Tiek suomiai tiek lenkai užsitikrino vietą kitam etape, čia bus rungtynės dėl 3-4 vietų grupėj. Abi komandos mėgstančios pulti, gynyboj nėra tokios geros. Suomių komanda iškovojo 2 pergales, patyrė 2 pralaimėjimus, vienas jų tik po pratesimo prancūzams. Suomiai metė bosniams 88, rusams 81, prancuzams iki pratesimo 81 ir tik su žydais pasitaikė juoda diena, sumesta 66.
Lenkų gynyba nieko ypatingo, prasileido nuo rusų 79, nuo izraelio 75, tik su prancuzais ir bosniais suzaide underines rungtynes. Prancūzai patys kalti, kad mėtė laisvi pro šalį, o su bosniais buvo pirmos rungtynės, startinis jaudulys, daug pramestų metimų.
Taigi imu suomių overį ir tikiu, kad jie šnd gali čia laimėti.
- Balsų: 30
Komentarai (2)