Nu ka prasideda euro čempas ir bandom kažką naudingo išpešti iš pirmų rungtynių. Įmetė topsportas žaidėjų totalus ir iš karto krenta į akis D.Gailiaus totalas. Deividas buvęs lyderiu klubuose rinktinėje turės tenkintis epizodinio žaidėjo statusu. Pats žaidėjas tą pripažino ir su tuo susitaikė. Gailius yra 12 žaidėjas komandoj, tai jo laikas aikštelėj bus dažniausiai apribotas iki kokių 5-8 minučių, bus rungtynių kur jis apskritai neturėtų pakilti nuo suolo. Savo pozicijoj Deividas yra vos 3 žaidėjas po Kuzminsko ir Mačiulio, aišku treneris jį gali išleisti kaip atakuojantį, tačiau ir čia pirmenybė Seibučiui ir Milakniui. Draugiškose Gailius turėjo 5.3 taško vidurkį, tačiau puikiai suprantame, kad pasirengime treneris norėjo pažiūrėti ką gali atsarginiai,buvo daugiau eksperimentų.
Tačiau šnd eksperimentai baigėsi, žais patys stipriausi,pagrindiniai krepšininkai ir tik išsibaudavus ar esant juodai dienai tiek Mačiuliui, tiek Kuzminskui Gailius gaus savo šansą. Aišku ukrainiečiai nėra pati stipriausia komanda ir lietuviai gali pabėgti nuo pradžių, tada yra tikimybė, kad gaus šiek tiek daugiau atsarginiai. Tačiau tai pirmos rungtynės, kurios dažniausiai nebūna lengvos, be to nėra ko taupyti dar pagrindo, reikia jiems pajusti tą čempionato skonį.
Yra tikimybė, kad Gailius apskritai šnd nepasirodys, bet tada pinigai tiesiog grąžinami atgal.
- Balsų: 80
esme, kad tokius spurtus leidzia.. gynyba nuline.. Javtojas visiskai tik traukia zemyn rinktine..