Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/07/18 22:03 Mažiau (2.5) @105 7/10
 

Prasideda naujasis Rusijos Premier lygos sezonas - pradėsime darbus ir mes. Rytoj laukia vienų lygos grandų dvikova, kuri sukelia nemažai ažiotažo. Daugelis Zenitą įvardija kaip favoritą, bet aš susilaikysiu nuo nugalėtojo spėjimo ir pasiūlysiu sužaisti ties įvarčiais. Verta paminėti, kad Zenitas jau keletą sezonų sugeba demonstruoti gerą gynybą, ypač žaisdamas namie, kas nėra keista, turint aukščiausios klasės gynėjus, tačiau puolimas sezono pradžioje šlubuoja. Tai buvo aikškia matyti supertaurės rungtynėse su Loko, kur sugebėta išlygini rezultatą vos 83' min ir sužaista 1-1. Didelės viltys dedamos į naująjį puolėją A.Dzyuba, ebt jam reikia laiko įsižaisti, tuo tarpu puolamasis užsieniečių legionas po Copa America irgi išsijudina sunkiai.
Kalbant apie svečius iš Maskvos, tai čiq situacija panaši tuo, kad jie turi stiprią gynybos liniją, tačiau yra susilpnėjusi puolimo grandis - komandoje kolkas vos vienas puolėjas A.Kokorin. Žaistos draugiškos rungtynės taip pat nukreipė mažai įvarčių žadančio braižo linkme, nereikia atmesti, kad sezono pradžioje visos komandos kiek buksuoja. Nelabai gerai yra šioks toks chaosas komandoje, kai neseniai atsistatydino komandos treneris, todėl ir žaidimo schemos gali griūti.
Atsižvelgiant į komandų braižą ir sezono prandžią - bandau underį.

  • Balsų: 44
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

izvalgos

Padėkų: 49

Sekėjų: 13

  • Unitai -140.55
  • ROI -4.81%
  • W% 50.14%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 381
  • Unitų atspėta: 2906.45
  • W-L-T : 183-182-16
  • Vid. unitų skaičius: 8.00
  • Unitų spėta: 3047.00
  • Vid. koeficientas: -102
 

Unitų pokytis

-80-96-112-128-144-1602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (17)

  • Igrok Aš niekur nerašiau, kad pliusuoju ant priešingų ar kokių kitokių prognozių, čia tu pats sugalvojai. Vargo nematyti nereiškia pliusuoti. Nei aukštinti, nei žeminti irgi ne mano užsiėmimas. Aš tik įvardinu dalykus jų tikraisiais vardais.
    Na vargu ar minusuojantis žmogus gali nematyti vargo, tiesa? 😁 O, kad statai ant priešingų baigčių negu prognozuoja lankytojai tu pats katik pasisakei "statau priešingai ir vargo nematau."
    Niekas į tave nekreiptu dėmesio jeigu tu aiškiai normaliai bei argumentuotai rašytum, bet tu nieko daugiau neįžvelgi kaip tik bukmekeri, nors dar iki dabar taip ir neatsakei, kas tavo manymu yra bukmekeris ir kiek jis prisisdeda prie rezultatų, tad toks įspūdis, kad ne visada tavo žodžiai atitinka reikšmę, o tuo labiau ir tikrają tiesą.
    Aš suprantu, kad futbole būna ir yra šiais laikais turbūt daugiausiai nesamonių negu kurioje kitoje sporto šakoje, bet reikia kartais ir patylėti arba susitaikyti su tuo, ko paprastas lošėjas nepakeis, o kad po kiekviena prognoze rašysi ta patį, tai tikrai tas nieko nepakeis.
    P.s ne koeficientai žaidžia apskritai sporte, pernelyg sureikšmini koeficientus, pats žinodamas, kad koeficientus sudarynėja bukmekeriai ir dažnai taip gudriai, jog paprastas lošėjas apsikvailina ir mano jog mažesnis koefcientas reiškia didesne tikimybę laimėti.
  • Aš niekur nerašiau, kad pliusuoju ant priešingų ar kokių kitokių prognozių, čia tu pats sugalvojai. Vargo nematyti nereiškia pliusuoti. Nei aukštinti, nei žeminti irgi ne mano užsiėmimas. Aš tik įvardinu dalykus jų tikraisiais vardais.
  • Igrok Ko čia mokini ką daryti? Kodėl negalima komentuoti kitų prognozių. Tiek šią, tiek Aivaronio apie neva super čigonų komandą beroe, sumaniusią šiandien nudžiuginti savo žiūrovus, komentavau dar prieš prasidedant įvykiams. Kam tai gali nepatikti? Čia visi tokie jautrūs susirinkę. Gal ateity galvos ką rašo, o ne rašys kad rašyti pievas visokias. Jūs ne kokybės prognozių siekiat, o skaičiaus?
    Nemokinu, tik tu save aukštini rašydamas tokius sakinius, kad imi viską priešingai ir ramiai sau pliusuoji.
    Komentuoti su argumentais ar bent jau ne vienu žodžiu niekas nedraudžia ir visi už, bet rašyti viena žodį ir pritaikyti jį kaip argumentą yra juokinga. Ar skaitei nors kartą apie puslapį? Mes suteikiame kiekvienam lankyotjui, naujokui ar bet kuriam kitam žmogui galimybę vestis savo statistiką, mes nedraudžiam nei laimintiems nei pralaimintiems rašyti prognozių, nebent prognozės arba prognozės autorius neatitinka taisyklių.
    O kiekybė ar kokybė bus tai ne nuo mūsų priklauso, o nuo lankytojų kaip jiem seksis, nei vienas negarantuoja pliuso kaip ir mes nei vienam negarantuojam pliuso atėjus į šį puslapį, nes tai lažybų bendruomenė, ji yra nemokama, tad nenuostabu, kad tam tikrais laikotarpiais kiekybė gali lenkti kokybe, bet palaipsniui tiek vieni tiek kiti prognozininkai pasiskirsto tiek į geresnius tiek į blogesnius.
  • Ko čia mokini ką daryti? Kodėl negalima komentuoti kitų prognozių. Tiek šią, tiek Aivaronio apie neva super čigonų komandą beroe, sumaniusią šiandien nudžiuginti savo žiūrovus, komentavau dar prieš prasidedant įvykiams. Kam tai gali nepatikti? Čia visi tokie jautrūs susirinkę. Gal ateity galvos ką rašo, o ne rašys kad rašyti pievas visokias. Jūs ne kokybės prognozių siekiat, o skaičiaus?
  • Igrok Tau kuo trukdo, kad rašau teisybę ir kiauras prognozes vadinu jų tikraisiais vardais? Kodėl visi turi tylėti, kai bukmekerio bezpredelas eina be ribų? Kam ištrynėt overio rekomendaciją šiam statymui?
    Eik užsivesk temą, dėk priešingai negu visi siūlo ir tuomet matysim rezultatus.
  • Igrok Tau kuo trukdo, kad rašau teisybę ir kiauras prognozes vadinu jų tikraisiais vardais? Kodėl visi turi tylėti, kai bukmekerio bezpredelas eina be ribų? Kam ištrynėt overio rekomendaciją šiam statymui?
    "bus overis" nėra rekomendacija ar patarimas/argumentas. Baigiam trolinti šiame puslapyje, nes paklausiu bukmekerių ar galim tave blokuoti ir įtraukti į sąrašus, kad neleistų lošti jokiose bendrovėse.
    Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
  • unik Rašyk delfyje, ten tikrai reklamos nėr ir niekas nenupirkta.
    Tau kuo trukdo, kad rašau teisybę ir kiauras prognozes vadinu jų tikraisiais vardais? Kodėl visi turi tylėti, kai bukmekerio bezpredelas eina be ribų? Kam ištrynėt overio rekomendaciją šiam statymui?
  • Igrok O kam man jas rašyti ir dar bukmekerių saite? Paskaitau jūsų visų taip vadinamas prognozes, statau priešingai ir vargo nematau.
    Rašyk delfyje, ten tikrai reklamos nėr ir niekas nenupirkta.
    Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
  • izvalgos Igrok, tavo žodžiai nieko nereiškia. Aš irgi daug ką galiu pasakyti be jokių argumentų. Šį kartą tu pataikei, o kas toliau? Parašyk bent 20 prognozių ir jei pataikysi bent 70 procentų - paplosiu
    O kam man jas rašyti ir dar bukmekerių saite? Paskaitau jūsų visų taip vadinamas prognozes, statau priešingai ir vargo nematau.
  • izvalgos Igrok, tavo žodžiai nieko nereiškia. Aš irgi daug ką galiu pasakyti be jokių argumentų. Šį kartą tu pataikei, o kas toliau? Parašyk bent 20 prognozių ir jei pataikysi bent 70 procentų - paplosiu
    Jau pasakei, savo šioje prognozėje. Žodžių daug, naudos - nulis.
  • Igrok, tavo žodžiai nieko nereiškia. Aš irgi daug ką galiu pasakyti be jokių argumentų. Šį kartą tu pataikei, o kas toliau? Parašyk bent 20 prognozių ir jei pataikysi bent 70 procentų - paplosiu
  • Igrok kodėl nerašai prognozių?
  • Geriau mažai žodžių ir teisinga baigtis, nei daug žodžių ir tik bukmekeriui tinkama baigtis. Čia rašytojų būrelis ar kas? Rašom trumpai ir aiškiai. Pasakyta over, reiškia over.
  • Igrok, aš manau, kad tavo komentarą pašalino, nes jame nebuvo visisškai jokių arghumentų, tiesiog arogantiški, tušti žodžiai. Išdėstytum savo mintis, tada kitas reikalas
  • Žmonės, čia šalina sąžiningų lošėjų komentarus, jei jie nesutampa su bulmekerio planais. Dar vakar parašiau,kad tokiu atveju čia reikia imti over. Kažkam tai nepatiko ir mano komentarą ištrynė, nors jame nebuvo nieko apart teksto "reiškia reikia imti overį'.
  • Gal ir taip. Apie tai, kad čia reikia imti over rašiau dar vakar. Tačiau adminai ištrynė kažkodėl. Paaiškinimų nereikia, čia jų saitas ir jų taisyklės. Bet kam paskuo rašyti, kad aš komentuoju tik po rungtynių ir neteisingos prognozuotojo baigties?
  • Nu db manau tik ower bus kadangi dynamo imuse pirmi .....