Prasideda naujasis Rusijos Premier lygos sezonas - pradėsime darbus ir mes. Rytoj laukia vienų lygos grandų dvikova, kuri sukelia nemažai ažiotažo. Daugelis Zenitą įvardija kaip favoritą, bet aš susilaikysiu nuo nugalėtojo spėjimo ir pasiūlysiu sužaisti ties įvarčiais. Verta paminėti, kad Zenitas jau keletą sezonų sugeba demonstruoti gerą gynybą, ypač žaisdamas namie, kas nėra keista, turint aukščiausios klasės gynėjus, tačiau puolimas sezono pradžioje šlubuoja. Tai buvo aikškia matyti supertaurės rungtynėse su Loko, kur sugebėta išlygini rezultatą vos 83' min ir sužaista 1-1. Didelės viltys dedamos į naująjį puolėją A.Dzyuba, ebt jam reikia laiko įsižaisti, tuo tarpu puolamasis užsieniečių legionas po Copa America irgi išsijudina sunkiai.
Kalbant apie svečius iš Maskvos, tai čiq situacija panaši tuo, kad jie turi stiprią gynybos liniją, tačiau yra susilpnėjusi puolimo grandis - komandoje kolkas vos vienas puolėjas A.Kokorin. Žaistos draugiškos rungtynės taip pat nukreipė mažai įvarčių žadančio braižo linkme, nereikia atmesti, kad sezono pradžioje visos komandos kiek buksuoja. Nelabai gerai yra šioks toks chaosas komandoje, kai neseniai atsistatydino komandos treneris, todėl ir žaidimo schemos gali griūti.
Atsižvelgiant į komandų braižą ir sezono prandžią - bandau underį.
- Balsų: 44
Niekas į tave nekreiptu dėmesio jeigu tu aiškiai normaliai bei argumentuotai rašytum, bet tu nieko daugiau neįžvelgi kaip tik bukmekeri, nors dar iki dabar taip ir neatsakei, kas tavo manymu yra bukmekeris ir kiek jis prisisdeda prie rezultatų, tad toks įspūdis, kad ne visada tavo žodžiai atitinka reikšmę, o tuo labiau ir tikrają tiesą.
Aš suprantu, kad futbole būna ir yra šiais laikais turbūt daugiausiai nesamonių negu kurioje kitoje sporto šakoje, bet reikia kartais ir patylėti arba susitaikyti su tuo, ko paprastas lošėjas nepakeis, o kad po kiekviena prognoze rašysi ta patį, tai tikrai tas nieko nepakeis.
P.s ne koeficientai žaidžia apskritai sporte, pernelyg sureikšmini koeficientus, pats žinodamas, kad koeficientus sudarynėja bukmekeriai ir dažnai taip gudriai, jog paprastas lošėjas apsikvailina ir mano jog mažesnis koefcientas reiškia didesne tikimybę laimėti.
Komentuoti su argumentais ar bent jau ne vienu žodžiu niekas nedraudžia ir visi už, bet rašyti viena žodį ir pritaikyti jį kaip argumentą yra juokinga. Ar skaitei nors kartą apie puslapį? Mes suteikiame kiekvienam lankyotjui, naujokui ar bet kuriam kitam žmogui galimybę vestis savo statistiką, mes nedraudžiam nei laimintiems nei pralaimintiems rašyti prognozių, nebent prognozės arba prognozės autorius neatitinka taisyklių.
O kiekybė ar kokybė bus tai ne nuo mūsų priklauso, o nuo lankytojų kaip jiem seksis, nei vienas negarantuoja pliuso kaip ir mes nei vienam negarantuojam pliuso atėjus į šį puslapį, nes tai lažybų bendruomenė, ji yra nemokama, tad nenuostabu, kad tam tikrais laikotarpiais kiekybė gali lenkti kokybe, bet palaipsniui tiek vieni tiek kiti prognozininkai pasiskirsto tiek į geresnius tiek į blogesnius.