Sveiki,
aš truputi žiuriu į priekį
imame šiandiena Žalgirio pergale visais aspektais, nes:
1. Žaidžia namuose
2. Manau kad rytas gali finale pasikandžioti, bet vienareikšmiškai ne Kaune
3. Rytas visiškai be gynybos o Antanas su Broliu tikrai nepatems link pergales
Galečiau čia daug ką rašyti link Žalgirio pergales bet ir patys esat protingi ir žinot už ką statyti 😁
Sekmės 😁
- Balsų: 130
Komentarai (8)