LENKIJOS LYGA.Labai idomus macas nusimato..sios komandos tarpusavi zaisdamos per paskutinius penkis macus nera laimeje namuose..visus 5kartus laimejo sveciai ir gan itikinamai ..bialystok paskutiniu metu rodo ispudinga forma,nepralaimi 5varzybu is eiles..o pries 2d nukale pirma vieta LECHA isvykoj 1-3 ..kodel dabar nepasiemus bent tasko . sekmes.
- Balsų: 34
Komentarai (4)