Na mano akimis dvi lygios komandos. Ir čia vien dėl koeficiento apsimoka bent smulkiai užmesti ant austrų. Pirmąsias rungtynes Austrija su kovojo prieš šveicarus ir po bulitų iškovojo pergalę, antrose rungtynėse buvo sutriuškinti vienų grupės favoritų - švedų. Na prancūzai dar nežaidė su nei viena grupės favorite, o tik su vidutiniokėmis grupės tai vokiečiais ir šveicarais, ir abu susitikimus pralaimėjo. Žaidė prastai, rinko daug baudos minučių, tad spėčiau pagrindinės rungtynės bus su broliukais latviais dėl išlikimo. Prancūzų rinktinė ir šiaip neatrodo labai galingai, beveik visi žaidėjai iš nacionalinės šalies lygos plius keli iš rusų KHL klubų. Pas austrus taip pat nėra stebuklų visi iš stipriausių Austrijos klubų, plius Fildelfijos "Flyers" puolėjas M. Raffl. Bendrai žiūrint vaizdą, be jokios abejonės Austrijos lyga yra žymiai stipresnė už prancūzų. Ir čia tikėjaus prieš rungtynes duos lygius koeficientus gal net austrai bus laikomi favoritai, bet kadangi to nėra ir net atvikščiai, tad manau verta pabandyti, vien dėl to, jog ši rinktinė žymiai geriau atrodo Čekijoje, negu varžovai.
- Balsų: 10
Komentarai (0)