Dohoje vykstančiame stipriausių 8 pasaulio tenisininkių čempionate susitinka dvi seserys. Kodėl turėtų laimėti Serena ? Visų pirma, po šio čempionato galutinai paaiškės WTA reitingas, kuriame dėl pirmosios vietos labai įnirtinga kova vyksta tarp rusės Dinaros Safinos ir amerikietės Serenos Williams. Kitos tėnisininkės nebeturi net teorinių šansų baigti sezono pirmoje vietoje. Dohoje varžybos vyksta pogrupių sistema: viename pogrupyje žaidžia abi seserys, rusės S.Kuznecova ir J.Dementjeva, kitame - rusė D.Safina, serbė J.Jankovič, baltarusė V.Azarenko ir danė K.Wozniacki. Sužaidus ratų sistema pogrupiuose po 2 stipriausias tenisininkes iš pogrupio pateks į turnyro pusfinalį. Vakar Serena 2:0 (7:6, 7:5) iveike S.Kuznecova, o Venus 1:2 (6:3, 6:7, 2:6) pralaimejo J.Dementjevai. Pergalės atveju Serena šiandien užsitikrintų kelialapį į turnyro pusfinalį ir padidintų savo galimybes baigti sezoną pirmoje WTA reitingo vietoje. Net jeigu ir nebūtų susitarimo tarp seserų ir jos žaistų rimtai, vis tiek didesnes galimybes laimėti turi šiuo metu geresnės formos esanti Serena.
- Balsų: 0
jasa1tis
2009-10-28 21:28:55
Buciau metes statyt jai butu 4-1 laiminejus gavus man )
Cia dar pohui, katik milanas 2 golus gavo per 2min 😁 ))))))))))))))))) puikus vakaras, dejau.