Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/04/02 17:23 Burnley @260 4/10
 

Žinau kad daug kas nesutiksit, bet pateiksiu argumentus kodėl pasirinkau taip, o Jūs pasakykit kodėl aš neteisus.

Priešingai nei jų kaimynai QPR, Burnley dar pasiruošę pakovot dėl EPL šį sezoną. Žaidėjai nusiteikė gerai. burnleyexpress.net/sport...ia-have-to-say-1-7174599

Turėjo sunkią atkarpą, paskutines penkias paskutinias varžybas žaidė su City, United, Southampton, Chelsea ir Liverpool. Tuo ir aiškinčiau jų užimamą vietą.

Tottes žaidomas man nepatinka. Paskutines varžybas žaidė su Leicesteriu, kurias ištempė 4:3, 2:1 su lavonu QPR. Žiūrėjau varžybas prieš United, tai ten Totte nepadarė nieko, galiu garantuot, kad Burnley būtų geriau sužaidusi tas varžybas.

Pats nestatysiu, bet gal kam padėsiu apsispręst, sekmės.

  • Balsų: 56
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

latoziene

Padėkų: 6

Sekėjų: 3

  • Unitai -15.67
  • ROI -18.01%
  • W% 35.71%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 14
  • Unitų atspėta: 71.33
  • W-L-T : 5-9-0
  • Vid. unitų skaičius: 6.21
  • Unitų spėta: 87.00
  • Vid. koeficientas: 252.7
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (3)

  • Mazai truko.
  • Jo, kai buna tas International Break po ju buna daug steigmenu, taip bus sia savaite EPL steigmena, gal netgi ir cia, gali buti, kad cia BTTS eina su vejeliu
    Tottenhamas paskutiniu metu jokiu itikinamu pergaliu neturejo
  • 😁 siaip neargumentavai normaliai, del QPR nusisnekejai nes likus 8 turams ir -4 tsk nieks nelaidoja PL kaip ir Leicester nelaidoja nors -7. Cia pagrindinis argumentas butu rinktiniu stovykla nes po stovyklu top komandose ivyksta issiderinimas kadangi labai daug zaideju dalyvauja stovyklose tuo tarpu mazu klubu treniruojasi praktiskai optimaliomis sudetimis kitas gi argumentas yra 31 turas nuo dabar klubai kovojantys del islikimo daznai sulosia virs savo galimybiu ribos. Sutinku,kad jei imt tai namus, bet realiai kofas permazas kaip uz juos ir dar krenta.Sekmes!