Nu ka dar vienas eurolygos macas kur reikia imti fora 😄
nu as nzn labai cia stipriu argumentu neturesiu bet zalgirio traiskancio galatasaraju nemtau cia niekaip ishvis kazkaip drysciau sakyt kad zalgiris turetu gaut malkyciu bet ish pagarbos lietuvishkam krepsiniui imam fora gan nemaza ir kuri turetu nesunkiai sueit cia 😄
nebus gudaicio nors ir su juo sita fora manau aitu 😄 😄
sekmes kas mano panasiai 😄
- Balsų: 120
Komentarai (4)