Tiesiog bandau pagauti neblogą kofą. Remiuosi statistika, kuri sako kad per pirmas dvi varžybas Chelsea prasižengė 38 kartus, o ispanai tik 23. Ispanijos komanda yra gilioje duobėje, jiems nesiseka tiek Uefa, tiek Primeroje. Manau kad tokiai komandai jau užteko tų pralaimėjimų suprasti, kad laikas pradėti rodyti gerą žaidimą. Ispanai, norėdami laimėti privalo palaikyti kuo ilgiau kamuolį, kas būtų labai nepriimtina anglams, tai gali įtakoti jų nervinimąsi ir norėjimą atimti kamuolį kuo greičiau. Chelsea žaidimas pagrystas anglišku futbolo, kieta fizinė kova ir aukšti perdavimai i baudos aikštelę. Tokie fiziškai galingi žaidėjai kaip Terry, Lampard, Ballack stengsis perimti kamuolį kuo greičiau, o tai gali įtakoti daug pražangų prieš techniškus ispanus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)