Sveiki,Evertonas tiesiog negali prarasti siu tasku namuose ir issvaistyti pries leicesterio komanda,reikia jiems pergales,po macu su liverpuliu ir chelsea,reikia rinkt taskus,tarpusavio susitikimas rugpjuti baigesi lygiosiomis 2:2,taciau jau ne tik kad ne rugpjutis,bet ir metai kiti,kitos strategijos ir tikslai,evertonas ims (bent jau bandys) na matysim 😁 sekmes
- Balsų: 28
Komentarai (1)