Visi stato ant Londono Chelsea, o a šioje dvikovoje matau favoritą PSG.
Dėl patekimo į kitą etapą manau Chelsea yra favoritas, tačiau nugalėti namie PSG tikrai gali ir šiuo atveju netgi privalo tai padaryti.
Daugelių statančių ant Chelsea argumentai, kad PSG šiais metais atrodo silpniau negu praeitais, paskutines rungtynes namie sužaistą 2:2 su Caen. Rungtynes praleis Marquinhos, Moura, Aurier, Lucas ir Cabaye.
Visa tai tiesa, tačiau PSG namie šiemet nepralaimėjo dar nei vienų rungtyių. Čempionų lygoje laimėtos visos rungtynės. Nugalėtą net Barcelona. Prancūzijoje laimėtos 8 ir 4 kartus sužaistą lygiosiom. Prancūzijoje komandai kartais trūksta nusiteikimo ir motyvacijos. Tačiau ČL motyvacija bus išskirtinė. Niekam ne paslaptis, kad PSG savininkai turi didelių ambicijų ir tikslų. Tokie pat yra ir PSG žaidėjai. Suprasdami kaip sunku bus žaisti Londone PSG palaikomi savo fanų eis į priekį. Turint priekyje tokius žaidėjus kaip Ibrahimovic, Lavezzi, Cavani PSG privalo mušti įvarčius.
Dauguma atsakys, kad Chelsea turi pukia gynyba, bet šiemet tos pukios gynybos visai nesimato. Rungtynėse su Everton gynyba žaidė tragiškai. Įvarčių Chelsea nepraleido, bet ir žaidė ne su PSG. Per 19 šio sezono išvykos rungtynių Chelsea įvarčius praleido 14 rungtynėse. Su Tottenham - 5, su Everton - 3. Tai kad šiemet tos pukios gynybos (žaidžiant išvykoje) visai nesimato. Manau PSG pilnai gali pelnyti 2 ar 3 įvarčius.
Viska apibendrianat linkstų prie PSG pergalės.
Žinoma PSG gynyba irgi neblizga, trūks kelių pagrindinių žaidėjų. Todėl lygiosios čia visai galimos, todėl apsidraudimui imu 1(0) su fora.
- Balsų: 30
Komentarai (1)