Soku i rytoju ir bandau FA Cup ir Bournemouth pergale arba lygiasias. Situacija manau labai paprasta susitinka PL autsaideris pries galima sakyti labai tvirta pretendenta patekti i ta lyga. Bent siuo metu komandos tikrai kazkiek lygios. Aisku abi turi svarbesniu problemu cempionatuose ,bet pro pirstu i sitas varzybas tikrai neziures. Praitame raunde Aston Villa susitiko su silpnesniu varzovu ir tikrai vos isnese sveika skura. PL apie pralaimejima sirgaliai isvis pamirse,aisku tai butu puikus sansas reabilituotis ,bet gal visgi varzovas bus per kietas siai dienai. Bournemouth nutilde daug skeptiku ir cempionate pirmauja ,aisku ten dar kova labai itempta ir apie vieta auskciau dar galima tik svajoti. Bournemouth sios varzybos bus pirmos pries varzova is auksciausio diviziono si sezona ir manau tinkamiausias laikas irodyt ar jie pasiruose kilt auksciau. Pats tikiuosi lygiuju ir Villos pribaigimo atsakomosiose.
- Balsų: 14
Komentarai (0)