Sveiki. Šiandien einu su Indianą. Hornets gretose nežais abu lyderiai: Al ir Kemba. Nors be Jeffersono žaidimas dar kažkiek vyko, didžioji dalis žaidimo vyko per Kembą, be kurio šiandien sunkiai įsivaizduoju Hornets'us laiminčius prieš neblogai atrodančius Pacers krepšininkus. Pacers gretose sveiki visi, nežais tik didžiąją dalį sezono praleidęs G.Hilas. Minusas statymui nebent tai, kad Paceriam tai B2B rungtynės, tačiau to nesureikšminu. Sėkmės bandantiems
- Balsų: 8
Komentarai (0)