Sveiki gyvi. Is karto permetus pasiula labai krenta i akis Celta VIgo - Valencia. Pirmiausia tai uz pergale labai zavus kofai,bet bandysiu varianta kuris mano galva yra garantuotas 😁 Renkuosi ,kad abi komandos imus. Manau ispaniskame futbole tai labai daznas reiskinys ,kad abi komandos musa ivarcius. Visgi ten futbolas yra propoguojamas puolantis ,taigi tikimybe nemaza. Valencia ivarcius musti moka visiem ,todel apie ja kalbesiu mazai. Celta komanda su idomiu faktorium,kad pries silpnus gali nemust visai,bet dideliam ikanda visada. Muse jie Barsai,athletic,vilarealiui,tik pries Reala nepavyko nieko. Pats tikiuosi rezultato 1-1,o kaip bus ziuresim.
- Balsų: 32
Komentarai (3)