Pabusiu nepopuliarus taciau niekaip sitose varzybose nematau galimybes Lietuvai paimti 3 taskus. Apskritai cia serbai turetu laimeti, taciau atsizvelgiant i ju galima silpnesne sudeti bei motyvacijos trukuma imu saugesni varianta, nes lygiosios ir realus variantas. Serbu sudetis geresne, kad ir kokia sudetim belostu, forma ir puiki, itampos nebus, taciau svarbiausia, kad Lietuva speju vel bandys vaidinti dominatorius ir bandys atakuoti, zaisti atvira futbola o tai bus savizudybe pries tokius techniskus zaidejus ir daug musancius zaidejus.Visada sakau, kad lietuviai yra pusetini tik kai losia pries didelius favoritus pastatydami autobusa i vartus, o kai bando atakuoti tai visad net su autsaideriais buna problemu, manau fareru atvejo nereikia mineti 😁 ir siaip, kas pas mus muš golus, kai ne triju pasu normaliai nesugebam padaryt ir kai vienintelio pusetino puolejo neturesim. nelaukiu ziniu kokia sudetim serbai los, nes manau vistiek ji bus plius minus pusetina o kofai gali ir kristi.
- Balsų: 0
kase Adrijos lyga,mane irgi gerai buvo pasvarine 😁 ,jugai lieka jugais 😁
2.serbu nesuprasi,jie moka pasidaryt pinigeliu 😁
3.lietuvos rinktine nori irodyt , jie geriau zaidzia tokiomis oro salygomis 😁
Ryt tai Danilevicius nelos..