Sveiki. Tai pirmoji mano prognozė. Vienas iš didžiausių pastarųjų metų Žalgirio skriaudikas atvyksta į kauną. Apie amerikiečio sugebėjimus nėra ką ir kalbėti - tai super klasės eurolygos žaidėjas. Žaidėjas meta daug, provokuoja pražangas, jam yra suteikiama didžiulė laisvė puolime. O ir Žalgiris nelabai turi ką pasiūlyti gynyboje prieš ką. Taip pat siūlau Unics pergale ir Jerrelso overi, kadangi jauniesiems įžaidėjams sustabdyti šį fiziškai stiprų žaidėją bus be galo sunku. Sėkmės.
- Balsų: 40
Komentarai (0)