Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/10/22 23:42 M.Kukushin @-154 10/10
 

Sveiki.
du patyre vilkai M.Kukushin ir B.Becker
Renkuos kazaha,jis atrodo uztikrinciau.
Praitame ture iveiktas Wawrinka,prie stai laimeta setas ir labai atkakli kova su M.Cilicium.
Iveikti tokie zaidejai kaip Youzhn,Fognini,Robredo,Andererson,seta staip pat is Djoko. Ispudinga forma demonstruoja Kukushin.
Jo varzovas nepescias laimi ir nemazai macu bet ir varzovai siek tiek kuklesni iveikti Elias,Hanescu,Ito,Sock.
Vistik renkuos kazacha

  • Balsų: 88
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

dance

Padėkų: 4

Sekėjų: 1

  • Unitai -45.42
  • ROI -5.97%
  • W% 56.52%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 93
  • Unitų atspėta: 723.58
  • W-L-T : 52-40-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.27
  • Unitų spėta: 769.00
  • Vid. koeficientas: -135
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (40)

  • Na triobetas grazino pinigus 😁
  • Na zinai ne visos bendroves grazina siaip 😄D
  • Triobetas retired kai pralaimejima traktuoja?
  • Maladiec susiprotėjo kad reikia retired daryti, nors tiek gerai 😁
  • Na va sveikinu tuos zmones,kurie dejo uz Kukuskina,nors pinigelius grazins 😁
  • Svarbu ne minusas 😁 Nezinau zinok nenoriu klaidinti,as jei siandiena deciau,tai Cska+Ulker,tik nezinau ka uz juos duoda,na manau bent po 1.20 koki turetu,dar galima Cervena Zvezda imest manau 😁
  • Nu nlb yra ko sveikinti 😁 as padejas uz kukuskina ir andujar buvau, todel pasidraudziau uz beckeri kai buvo kofas 7, tai jeigu laimi beckeris turiu 100$ pliuso, o jeigu kukuskinas tai 500 😁.. tai zn man geriau kad kukuskinas atsigautu.. nu sviezia galva visada geriau dirba 😉 imesk kokiu pamastymu..
  • Pralose per savo durna galva, bet nesigailiu, kad staciau
  • kaptiorke Matau some4 tu uz kukuskina pastatei ir labai nervuojies 😁) viskas cia puiku, buvo 2 sete kofas uz becker nuo 7 iki 13, nu tai kas trukdo pasimti pinigus 😉
    Kad zmogau jau apie 3 men nestatau ir dziaugiuosi ir pinigeliu atsiradu daugiau ir nuotaika geresne😁 Manau gal dabar reiktu pamegint prognoziu kokiu parasyt,gal dabar,kai nestatau,tai saudyciau taikliau😁 O jei istikruju traukei toki kofa tai sveikinu 😁
  • O dabar kukuskinas medical ima, tai jau galetu ir retired daryt
  • Matau some4 tu uz kukuskina pastatei ir labai nervuojies 😁) viskas cia puiku, buvo 2 sete kofas uz becker nuo 7 iki 13, nu tai kas trukdo pasimti pinigus 😉
  • Va teip va 😁) 70 procentu ,kad gaus ir 3.Tikiuosi nors dabar pasimokysit kaip statyt uz ruskius. Statyt nebent pries juos arba visai nelyst 😁
  • Blt nesuprantu kukuškinas pradžia gerai sužaidžia ant galo pzdc...
  • Blet blet, lochas. Ziurint pirma seta 4-1, jau galvojau gal be prikolu bus, antram irgi 4-1 buvo, bet ir nuleist sugebejo
  • Nu apsidraudziau bent jau mini pliusas yra 😉 bet tikiuosi paims jis 3 seta..
  • Kukuškinas nesveikas yra, jei nuleis antrą, nuleis ir mačą
  • Kukuškinas nesveikas yra, jei nuleis antrą, nuleis ir mačą
  • Vel prasideda kazkas panasaus i pirma seta
  • Vel prasideda kazkas panasaus i pirma seta
  • Vel prasideda kazkas panasaus i pirma seta
  • Vel prasideda kazkas panasaus i pirma seta
  • Blemba uzlaginau.. galima istrint tuos dublius??
  • Ble pirmam tikrai uzprikolino 😄 as dar vis juo tikiu
  • Ble pirmam tikrai uzprikolino 😄 as dar vis juo tikiu
  • Ble pirmam tikrai uzprikolino 😄 as dar vis juo tikiu
  • Rusu fixerius? 😄 ka tu cia svaigsti..
    Perkunas - teisingai darai 😁 as 500$ turiu ant andujar ir kukushkin tapetuko tai irgi draudziuosi ant 7 kof db 😉
  • Ble pirmam tikrai uzprikolino 😄 as dar vis juo tikiu
  • Rusu fixerius? 😄 ka tu cia svaigsti..
    Perkunas - teisingai darai 😁 as 500$ turiu ant andujar ir kukushkin tapetuko tai irgi draudziuosi ant 7 kof db 😉
  • Rusu fixerius? 😄 ka tu cia svaigsti..
    Perkunas - teisingai darai 😁 as 500$ turiu ant andujar ir kukushkin tapetuko tai irgi draudziuosi ant 7 kof db 😉
  • Paseme seta bet dedu dbr live uz beckeri apsidraudimui nes nebetikiu kukuskinu 😁
  • Zmones vis jus nepasimokot 😁Kam jus statot uz prasmirdusius ruskiu fixerius😁 Juk pas juos isskyrus pinigus nieko sventa nera😁 Statymas tikrai neblogai atrode,bet patys matot kas vyksta 😁
  • ecka69 Is 5-1 i 5-5 nu nx dalabjobas😄
    Gal trauma ar kas jam? taip galingai pradejo, po to priesingas vaizdas visai.
    stream neturit?
  • Is to ka matau tai cia kaip ir baigta jau. Geriausiu atveju po tb sitas setas gautas o kitam sete 2-6 😁
  • Darosi idomu 😁)) lengvu pergaliu tenise nebebuna ;D
  • Is 5-1 i 5-5 nu nx dalabjobas😄
  • Negalima statyti pries vokiecius.. Pirmoji statymu taisykle! =]
  • Dienos pickas, imu ir tikiu kad paims nesunkia pergale per 2 setus
  • Labai daug cia ima ryt kukuskina 😁, itariu, kad visko gali but.. na bet si kart ir as juo tikiu.. sekmes mums 😁
  • Perkunas33 , ar tu dar turi is ko bestatyt, nes atrodo, kad labai daug pro sali saudai.
  • Jei visa sezona zaide kaip tikras nuopisa tai dabar jo forma yra tiesiog ispudinga ir tikiu kad Indoorse nuo kristu ir Ferreras ir net gal Nadalis siuo metu. Einu su situ stambiai, geriausias rytdienos statymas 😁