Trumpai, nes neturiu daug laiko. Bayern gynyba veikia puikiai, matėme kad svarbiose rungtynėse City nelabai ką ir sugebėjo pasiūlyti Neueriui. CSKA bus velniškai sunku prieš Boateng-Benatia-Lahm ir kitus aukščiausios klasės gynėjus nekalbant jau apie Neuerį vartuose. Tačiau didelio triuškinimo nelaukiu. Padarys išvadas po praėjusio mačo ir jau geriau sėdės gynyboje nieko nesukurdami, bet nepralaimės vėl keturiais įvarčiais. Nors ir tuščios tribūnos, bet namie vistiek lengviau. Guardiola vis dar ekperimentuoja, o tai ne visada gerai Bayern komandai, aišku pergalę jie pasieks, bet optimaliausias rezultatas bus 0-2/0-3/1-2, kas mums visiškai tinka. Tiesiog ir Bayern pradėjo mušti mažiau šį sezoną kolkas, o CSKA visgi ne Paderborn
- Balsų: 0
Komentarai (0)