Sveiki.
Belgijos turnyras ir jame renkuosi baltarusi Ignatika kuris zais pries prancuza Teixera.
Abu zaidejai paskutiniu metu zaidzia ant grunto ir ten neitin sekas tiek vienam tiek kitam.
Bet cia musis bus ant hardo o Ignatikas turi neprasta serva ir uzdauzyt savo raketom retkarciais tikrai gali kuo negaletu pasigirt teixera kuris turi kuklu padavima.
Tad del patirties siektiek aukstesnio meistriskumo ir kurkas geresnio padavimo renkuosi U.Ignatika.
Sekmes
- Balsų: 20
Komentarai (0)