Europos moterų tinklinio čempionato pusfinalyje susitinka puikią formą demonstruojančios olandės ir gan banguotai bei nestabiliai žaidžiančios lenkės. Pogrupyje olandės taško 21 taško skirtumu jau sutriuškino lenkes - 3:0 (25:18, 25:13, 25:23). Suprantama, kad pusfinalyje audringai savo žiūrovų palaikomos lenkės bandys kibti į atlapus, tačiau bent jau man būtų nemaža staigmena, jeigu olandės pralaimėt ir nepatektų į finalą, kur tikriausiai teks žaisti su italėmis.
- Balsų: 0
Komentarai (2)