Astuntfinalis, nuo pat ryto nagrinėjant mačus man įstrigo ganėtinai didelė , bet tuo pačiu ir saugiai atrodanti fora. Sutikit +5,5 tokiam kaip Robredo tikrai įkandama. Vakar stebėjau mačą tarp Simono ir Noles, antrame sete puikiai atrode Simonas, Nole nėra nusiteikęs laimėti šio turnyro, nes ant nosies kabo US open, Robredo tuo tarpu didelių bėdų paskutiniuose mačuose neturėjo . Pilnai tikiu,kad setą nuvogti gali. O tai dar labiau užtikrina ,kad fora sueis. Ispanui ,kad ir ne gruntas, bet šis vyrukas visados pasispardo , 6-3 6-4 tikrai įmanoma, bet sprendžiant iš vakarykščio mačo su Simonu, neatmetu galimybės, kad tai 3 setai. Sėkmės
- Balsų: 14
Komentarai (2)