Wigan labai stiprus klubas ir šįkart gavo tikrą saldainiuką. Net nustebau tokį kofą pamatęs. Komandai vos ne patekusiai į Premier lygą(QPR pralaimėjo) ir turinčiai daug potencialo. Tikiuosi lengos pergalės, galbūt net kokia 3-0.
- Balsų: 14
Wigan labai stiprus klubas ir šįkart gavo tikrą saldainiuką. Net nustebau tokį kofą pamatęs. Komandai vos ne patekusiai į Premier lygą(QPR pralaimėjo) ir turinčiai daug potencialo. Tikiuosi lengos pergalės, galbūt net kokia 3-0.
Komentarai (1)