Trumpai pateigsiu argumentus uz overi siose rungtynese:
1) Tereko ginyba viena silpniausiu lygoje, per paskutinius 5 rungtynes komanda praleido net 15 ivarciu, paskutini karta pries Lokomotyva gavo net 4-0
2) Lokomotyvas paskutinies 2 rungtines nesugebejo imust be penalciu nes zaide pries komandas su nebloga ginyba, dabar su Tereku Loko puolejai tikrai tures daugiau erdves ir galimybiu imust.
3) Terekas namie tikrai pasistengs imust, per paskutines 12 rungtyniu namie komanda imusdavo nors 1 ivarti.
- Balsų: 0
Komentarai (5)