Na zadejau nelysti i sita maca,bet negaliu smulkiai nepameginti tokio koficiento uz prancuza.Stebejau vakar maca pries Struff,Monfilis tikrai atrode solidziai,trauke beveik visus kamuoliukus,nors vokietis zaide gan nebloga maca,smugiavo galingai,placiai,taciau Monfils lakste kaip uraganas po korta,daznai is ginybos sekmingai pereidavo i ataka ikaldamas winer,Kas svarbiausia nesimate jo klaunados,kuri anksciau daznai budavo,zaidimas ziurovams ir t.t,buvo susikaupes,uzsivedes.Kalbant apie Fognini,tai ant grunto jis isties neblogas zaidejas ,bet daznai kai nepaeina zaidimas prasideda erorai,keiksmai ir .t.t.Siaip cia tikiuosi gan ilgoko maco,daug raliu,kurie mano nuomone yra palankesni prancuzui,manau jis fyziskai istvermingesnis.Taigi smulkiai pameginsiu Monfili
- Balsų: 46
Komentarai (0)