Rusai pirmose rungtynėse neblogai pradėjo, užtikrintai laimėjo prieš šveicarus, matosi, kad Znarokas tinkamas treneris šiai komandai ir kolkas jam sekasi. Sudėtis surinkta nebloga, yra ir Ovečkin, Zaripov, Kulemin, Medvedev bei labai perspektyvūs jauni žaidėjai, kurie gauna mažiau šansų esant visiems žaidėjams ir labai stengiasi parodyti savo vertę bei tiesiog trykšta noru žaisti, tad mano manymu komanda subalansuota tikrai puikiai, gal patirtis ir jaunystė dera net geriau nei visos žvaigždės Sočyje, kur kiekvienas bandė sužaisti individualiai.
Suomiai tuo tarpu atsivežė visiškai kitokią sudėtį lyginant su vasario mėnesiu, 15 debiutantų, iš mohikanų tik KOmarov, Lehtera, Kontiola. Vakarykštis žaidimas prieš latvius labai neužtikrintas, aikštėje pasimetimas, nežinojimas ką daryti, nėra gero tarpusavio supratimo.
Dar vienas svarbus faktorius - kad rusai norės revanšo už Soči, ir manau jį tikrai išvysime bei pamatysime rusų pergalę, gal net su fora
- Balsų: 24
Komentarai (2)