Sveiki, siandien zaidzia lenkai kurie nepriklausomai nuo maco baigties papuole i pusfinali, nes antroje vietoje esancius prancuzus nugalejo, kurie irgi jau pusfinali.Logiskai galvojant, lenkams poxui ir jie taupys jegas pusfinaliui. Tiesa chebra pasidomekit ar cia kaip krepsini 6 komandos papuola is europos i pasaulio ciampionata, as reglamento niekur nerandu.Jeigu taip graikai laimes 100procentu, jei ne 70 procentu, tada darykit tapeta.Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (23)